Hakkımızda

Şirketimiz 5 Mayıs 1936 tarihinde A.R.BERESİT tarafından ithalat ve yurtdışı mümessillik işlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur. 1993 yılında İzmir Gıda çarşısında hizmet vermeye başlayan Beresit Makina, Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 2007'de Işıkkent'te bulunan merkezimizi kurmuştur. Şu anda 1 merkez ve 1 şube ile kaynak ve hırdavat sektörüne hizmet etmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Günümüzde sürekli gelişim gösteren kaynak ve kesme teknolojilerini yakından takip eden firmamız, dünyaca tanınmış ve sektörün lideri markalarla, konusunda uzman ekibi ile Türk sanayicisinin hizmetine sunmaktadır.

1960 yılında Beresit A.Ş. kaynak sektöründe Oerlikon kaynak elektrodları A.Ş.'nin bölge temsilcisi olmuştur. Ülkemizin kaynak ürünleri konusunda tartışılmaz lider kuruluşu olan Oerlikon Kaynak elektrodları A.Ş.'yi bulunduğu bölgede başarı ve gururla yukarılara taşımaktadır. Oerlikon kaynak elektrodları A.Ş. tarafından verilen servis yetki belgesi ile kaynak makineleri bakım, arıza servis ve satış sonrası hizmeti sağlamaktadır.

1972 yılında Karbosan Zımpara Taşı Sanayi A.Ş.'nin bölge temsilciliği ile sanayi sektörüne hizmet eden firmamız 1990 yılında Karbosan A.Ş. tarafından oluşturulan bayilik sistemi ile beraber halen hizmetlerine devam etmektedir.

1990'lı yılların başında firmamız Avrupa'nın önde gelen kuruluşları arasında olan markaların kaynak makinelerini, yedek parça ve sarf malzemelerini, ithal etmeye başlamıştır. Servisimiz, ithalatı gerçekleşen tüm markaların kurulum, bakım ve arıza ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmektedir.

2000'li yılların başında atağa kalkan Otomotiv sektörüne hizmet veren firmamız, bu sektörde kullanılan makinelere doğru orantılı üstün teknolojiyi de beraberinde getirmiştir. Otomotiv üreticileri tarafından onaylanan makinelerin kurulumundan, satış sonrası servisine kadar her türlü hizmeti sunmaktadır.

Başlıca satışını ve servis hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz firmalar ve açıklamaları;
GYS S.A.S - Araç kaporta düzeltme (Çektirme) makineleri, Kaporta tamir ekipmanları, Punta kaynak makineleri, Mig-Tig-Mma kaynak makineleri, Plazma kesme makineleri ve tüm sarf malzemeleri.
TECNA S.P.A - Araç kaporta düzeltme (Çektirme) makineleri, Kaporta tamir ekipmanları, Punta kaynak makineleri,Projeksiyon kaynak makineleri, kaynak ölçüm cihazları, Balanserler, Transformatörler, Kontrol Üniteleri, kapasitör deşarj makineleri ve tüm sarf malzemeler.
MWM S.R.L. - Araç kaporta tamir ekipmanları ve tüm sarf malzemeleri.
CEBORA S.P.A - Mig-Tig-Mma kaynak makineleri, Plazma kesme makineleri, Kaynak otomasyonu için kaynak makineleri
SILICONI S.P.A. - Aerosol ürünler, Teknik spreyler, Kaynak spreyleri, Çok amaçlı spreyler, yağlayıcı ve bakım spreyleri. İthalatı gerçekleşen bu spreyler kesinlikle hiçbir zararlı kimyasal madde içermemektedir. Ambalajı üstünde belirtilen ağırlıkları net'tir.
QUARK - Kaynak Torçları, Yedek malzemeler ve sarf malzemeleri.
CETAFORM A.Ş.
- Amatör ve Profesyonel kullanıcılar için üretilmiş el aletleri grubudur. Takım arabaları, anahtarlar, tornavidalar, penseler, Otomotiv ürün grubu vb.ürünleri ihtiva eder. Ürünler 5 sene garantilidir.
KALE GRUP A.Ş. - DeWalt, Black&Decker ve KL markalı ürünlerin bulunduğu bir gruptur. Elektrikli el aletleri bulunmaktadır.
BURLA GRUP A.Ş. - Metabo elektrikli el aletlerinin yanı sıra, istifleme makineleri, ahşap işleme makineleri vb ürün gruplarında hizmet vermektedir.
ROTHENBERGER - Tesisat ekipmanları konusunda sektörün lider firmalarından biri olması avantajını kalitesine de yansıtan firma tesisat ekipman hizmeti sağlamaktadır.

Copyright © 2012-2013
Designed by Kemal Çetin BAYRIDOST
Web sitesi içerisinde bulunan tüm ürün bilgileri bağlayıcı olmayıp, Beresit Makina ve San.Ür.Tems.Tic.A.Ş. her an değişiklik yapma hakkına sahiptir.